16 Takım Arasındayız
Konya’da devam eden Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası grup müsabakaları tamamlandı. Grup maçlarına Aydın Koçarlı Belediyesi galibiyetiyle başlangıç yapan takımımız Eczacıbaşı ile yapılan ve çekişmeli geçen müsabakada 3-0 mağlup oldu. Grubun son maçında Samsunspor ile karşı karşıya gelen Kızlarımız 25-11, 12-25 ve 25-12′ lik set sonucu ile sahadan 3-0 lık galibiyetle ayrıldı. Grup müsabakalarını Eczacıbaşının ardından 2. Sırada tamamlayan takımımız 16 takım arasına adını yazdırdı. Çapraz eşleşmelerde Karayolları ile eşleşen Kızlarımız ilk 8 takım arasında yer alma mücadelesi için sahaya çıkacak.
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/dhmi-spor-voleybol-sampiyon-4-1024x461.webp)
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/dhmi-spor-voleybol-sampiyon-3-1024x461.webp)
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/dhmi-spor-voleybol-sampiyon-2-1024x461.webp)