Kızlarımız Türkiye’nin en iyi 8 takımından biri
Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonasında kızlarımız çeyrek finale yükselme maçında karayolları ile karşı karşıya geldi. Setlerde 25-22, 23-25 ve 25-19 üstünlük sağlayan takımımız sahadan 3-0 lık galibiyetle ayrıldı ve adını ilk 8 takım arasına yazdırma başarısı gösterdi. Kızlarımız Galatasarayı 3-1 yenen İstanbul Çağrıbey ile yarı finale yükselme mücadelesi verecek.
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/voleybol-en-iyi-8-takim-1-1024x461.webp)
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/voleybol-en-iyi-8-takim-2-1024x461.webp)
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/voleybol-en-iyi-8-takim-3-1024x461.webp)
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/voleybol-en-iyi-8-takim-4-1024x461.webp)
![](https://dhmispor.org/wp-content/uploads/2024/06/voleybol-en-iyi-8-takim-5-1024x768.webp)