Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Ankara - YenimahalleAnkara - Yenimahalle
DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985
wwwwww
.dhmispor..dhmispor.
orgorg
Takip Edin Takip Edin


Eklenti Kur
Radyo Radyo

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@dhmispor.org

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

Linkler Linkler

KURULUŞUMUZ DHMİ´YE DE "YILIN KAMU KURUMU" ÖDÜLÜ VERİLDİ.

Kuruluşumuz DHMİ´ye de "Yılın Kamu Kurumu" ödülü verildi.


defa gösterilmiştir
`Son yıllarda yeni havalimanlarının hizmete girmesi ve mevcut havalimanlarının modern bir şekilde dizayn edilmesinde sağlanan başarı` nedeni ile DHMİ genel müdürü Orhan BİRDAL ödüle layık görüldü.

Turizm ve Tanıtma Platformunun (TUTAP) düzenlediği "Beyaz Küre Ödülleri" sahiplerini buldu. 4. Düzenlenen ödül töreninde Kuruluşumuz DHMİ’ye de "Yılın Kamu Kurumu" ödülü verildi. `Son yıllarda yeni havalimanlarının hizmete girmesi ve mevcut havalimanlarının modern bir şekilde dizayn edilmesinde sağlanan başarı` nedeni ile DHMİ genel müdürü Orhan BİRDAL ödüle layık görüldü.

Son yıllarda gerçekleştirdiği ulusal ve küresel ölçekteki büyük atılımlarla Türkiye’nin tanıtımında büyük payı bulunan Devlet Hava Meydanları İşletmesi, yeni inşa edip hizmete açtığı Havalimanları ile ülke imajını olumlu yönde değiştiren kuruluşların başında geliyor.

Hizmete açılan yeni havalimanlarının yanı sıra, mevcutların modernizasyonunda da büyük gelişmeler sağlayan DHMİ, sektörün küresel kuruluşları tarafından örnek gösterilecek bir hizmet ve güven düzeyini yakalamış bulunuyor. Bu faktörleri değerlendiren TUTAP’ın ödülü, sektörde kabul gören bir gerçeği taçlandırmış oluyor.

Dedeman Otel`de gerçekleştirilen ödül töreninde, TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız, amaçlarının Türkiye`nin tanıtımına katkı sağlamayı amaçladıklarını belirterek, hazırladıkları tanıtma portalıyla Türkiye`nin 81 ilini kapsamlı olarak ele alacaklarını söyledi.

Türkiye`nin turizm açısından büyük bir potansiyeli olduğunu ve yılda yaklaşık 30 milyon turistin Türkiye`yi ziyaret ettiğinin ifade eden Yıldız, gelen ziyaretçi sayısına göre turizm gelirlerinin yeterli olmadığını ve yapılacak tanıtımlarla gelirin artırılabileceğini kaydetti.

Yıldız, TUTAP`ın yurt içi ve yurt dışında Türkiye`nin tanıtımında kullanılmak üzere "Canım Türkiyem" adlı bir klip çekeceklerini de bildirdi.

Konuşmanın ardından ödül törenine geçildi. Bu yıl 4. kez düzenlenen "Beyaz Küre Ödülleri`nde "Yılın Siyasetçisi" ödülü, Türkiye`nin enerji potansiyelini yönetmedeki başarılı performansı nedeniyle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız`a takdim edildi. Ödülü, Yıldız yerine Müsteşar Yardımcısı Selahattin Çimen aldı.

Gençlik ve spor projelerine ulusal ve uluslararası boyutta destek verdiği için "Yılın Spor Adamı" ödülü Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç`a verildi. Ödülü Bakan Kılıç yerine Proje ve Koordinasyon Genel Müdürü Ramazan Yiğit Kılıç aldı.

Törende, "Tanıtma ve Dostluk" Ödülü AK Parti Genel Sekreteri Ankara Milletvekili Haluk İpek`e verilirken "Uluslarası Dostluk" ödülüne Hindistan Ankara Büyükelçisi Susmita G. Thomas ile İngiltere Ankara Büyükelçisi David Reddaway layık görüldü.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal`da "Yılın Kamu Kurumu" ödülünü AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek’ten aldı.

Ödül töreninin ardından program konser ile son buldu.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0117

© 2012 dhmispor.org
Dhmi Spor Kulübü Derneği Web Portalı http://www.dhmispor.org

Tam Ekran