Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Ankara - YenimahalleAnkara - Yenimahalle
DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985
wwwwww
.dhmispor..dhmispor.
orgorg
Takip Edin Takip Edin


İletişimİletişim Formu Formuinfo@dhmispor.org

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL TAKIMIMIZIN BÜYÜK BAŞARISI

Küçük Kızlar Voleybol Takımımızın Büyük Başarısı


defa gösterilmiştir
Ankara´da yüze yakın takım arasında oynanan zorlu müsabakalar sonucunda Ankara üçüncüsü olmayı başararak Haziran ayında Konya´da düzenlenecek Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Kulübümüz voleybol antrenörleri İlker MISIRLI ve Hamdi SERBES önderliğinde çalışmalarına devam eden Küçük Kızlar voleybol takımımız 2017-2018 sezonunda  Ankara'da yüze yakın takım arasında oynanan zorlu müsabakalar sonucunda Ankara üçüncüsü olmayı başararak Haziran ayında Konya'da düzenlenecek Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Küçük Kızlar Voleybol Takımı oyuncularımız ve  Kulüp yöneticilerimiz Kuruluşumuz Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Funda Ocak’ı makamında ziyaret etti.Tüm kurum sporcularıyla gurur duyduğunu belirten Genel Müdürümüz Ocak, Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan takımımızı tebrik ederek, müsabakada kendilerine başarılar diledi.Voleybol Şube sorumlusu Hıdır ÖZYAZICI başarılı bir sezon geçirdiklerini Küçük kızların Türkiye Şampiyonasının yanısıra iki grupta daha kupa mücadelesi verdiklerini söyledi ve ve bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür etti.

Fotoğrafların Tamamı İçin TıklayınRESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2012 dhmispor.org
Dhmi Spor Kulübü Derneği Web Portalı http://www.dhmispor.org

Tam Ekran