Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Ankara - YenimahalleAnkara - Yenimahalle
DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985
wwwwww
.dhmispor..dhmispor.
orgorg
Takip Edin Takip Edin


Eklenti Kur
Radyo Radyo

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@dhmispor.org

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

Linkler Linkler

GAZİANTEPDE DHMİ ZİRVESİ

Gaziantepde DHMİ zirvesi


defa gösterilmiştir
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün 2012 yılı 2. Koordinasyon Toplantısı, Gaziantep


    Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün 2012 yılı 2. Koordinasyon Toplantısı, Gaziantep Havalimanı Başmüdürlüğü’nün ev sahipliği ile 16-17 Aralık 2012 tarihlerinde Gaziantep’te yapıldı.

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, Genel Müdür Yardımcıları Funda Ocak, Mehmet Ateş ve Mehmet Karakan ile DHMİ Genel Müdürlüğü bünyesinde ki Daire Başkanları, Havalimanları Başmüdür ve Müdürlerinin katıldığı toplantıda, Genel Müdürlüğün 2012 yılı yatırımları değerlendirildi. Havalimanlarının sorunlarının da tartışıldığı toplantıda 2013 yılı yatırımları görüşüldü.

Toplantının açılışında konuşan DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, 2012 yılının 2. Koordinasyon toplantısını ülkemizin önemli ticaret, sanayi ve şehri olan Gaziantep de gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını belirtti.

Toplantı, havalimanları müdürlerinin yaptıkları sunumlar ile devam etti.

Koordinasyon toplantısının sonunda değerlendirme yapan Genel Müdür Orhan Birdal, bu tür toplantıların birimler arası uyum ve koordinasyonun üst düzeyde tutulması amacıyla düzenlediklerini ifade etti. Birdal, şunları söyledi:

“DHMİ’nin bugünlere gelmesinde sizlerin çalışmaları önem arz ediyor. Yoğun emekleriniz sayesinde DHMİ layık olduğu mevkie oturmuş durumdadır. Şahsınızda tüm personelimizi tebrik ediyorum. Kuruluşumuz, personelimizin emeği sayesinde kamu kuruluşları arasında özel öneme sahip hale gelmiştir. Bunu sürdürmemiz önem taşıyor. Yerinde saymak kayıptır. Bu anlayış içerisinde sizlerin bulunduğunuz görevlerde sekiz buçuk beş buçuk memur mesaisi gibi değil şirketin patronu gibi, yöneticisi gibi hareket etmenizi bekliyorum. Bunu yapabilecek donamıma sahip olduğunuza inanıyorum.

İletişim çağında klasik usullerle başarılı olunamayacağını hepinizin görmesi lazım. İnsani ve kurumsal ilişkilerinizde bir adım sonrasını düşünerek adım atmalısınız. Kurumsal işleri ve görevleri asla ertelemeyin. Kimseyle polemiğe girmeyin, kendi personeliniz ve diğer kuruluşlarla uyumlu çalışmaya özen gösteriniz. Bundan böylede vizyoner bir bakış açısıyla ileriyi görmek adına çaba gösteriniz.

Ticari alanda çok çok iyiyiz. Ülke ekonomisinin için de çok iyi bir durumdayız. Bu bilinçle hareket edelim. 2012 yılının kuruluşumuz adına olumlu kapattığımıza inanıyorum. Geçen yıla göre daha iyi olduğumuzu rakamlar gösteriyor. Bu noktaya gelmemiz için emek veren herkesi kutluyorum. Mesai arkadaşlarımın gece gündüz yoğun çalışma temposuna destek veren, katkı sağlayan aile fertlerine tek tek şükranlarımı sunuyorum. Bu başarının 2013 yılında da sürmesini temenni ediyorum.”

Kaynak

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0195

© 2012 dhmispor.org
Dhmi Spor Kulübü Derneği Web Portalı http://www.dhmispor.org

Tam Ekran