Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Ankara - YenimahalleAnkara - Yenimahalle
DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985
wwwwww
.dhmispor..dhmispor.
orgorg
Takip Edin Takip Edin


Eklenti Kur
Radyo Radyo

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@dhmispor.org

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

Linkler Linkler

DHMİ YÖNETİMİNE ŞÜKRAN PLAKETİ

DHMİ YÖNETİMİNE ŞÜKRAN PLAKETİ


defa gösterilmiştir
IC İÇTAŞ`TAN DHMİ YÖNETİMİNE ŞÜKRAN PLAKETİ

    Geçen hafta hizmete açılan Zafer Havalimanının inşaatı süresince projeye büyük katkı ve destekte bulunan DHMİ Genel Müdürü ve kurum üst yönetimine, IC İÇTAŞ tarafından `şükran plaketi` verildi.

    DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Orhan Birdal, Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin PARMAKSIZ, Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet ATEŞ, ile DHMİ Daire Başkanlarına plaket verme töreninde konuşan IC İÇTAŞ Genel Müdürü Fırat ÇEÇEN, Projenin planlanması, ihalesi ve inşaatı süresince olağanüstü bir çaba gösteren DHMİ yönetiminin eserde büyük payı olduğunu belirterek `Özellikle Genel Müdürümüz Sayın Orhan Birdal, işin her aşamasında büyük destek verdi, yolumuzu açtı. Kendisine ve arkadaşlarına şükran borcumuz var ` dedi.

    Törende konuşan DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, Zafer Havalimanının birçok bakımdan ilklerin havalimanı olduğunu ifade ederek şöyle dedi:

    "Zafar Havalimanı, 18 ay gibi rekor bir sürede inşa edilen muhteşem bir eser. Bu kısa sürede projeyi tamamlayan IC İÇTAŞ’ın çalışkan ekibine teşekkür ediyorum. Arkadaşlar gece gündüz çalışarak boş bir tarlaya muhteşem bir eser inşa ettiler. Önemli olan eser yapmak. Bozmak kolay, yapmak zor… Arkadaşlarımız zoru başardılar. Bu büyük eser, uzakları yakın edecek. Sevenleri kavuşturacak. Üzgün insanların üzüntüsünü hafifletecek. Acı günlerinde cenazelerine yetişenler de, mutlu günlerini paylaşmak üzere gelenler de ‘Allah razı olsun’ diyecekler. Bu büyük hizmet bölge halkına ve milletimize hayırlı uğurlu olsun.’


 Haber kaynağı için tıklayınız

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0117

© 2012 dhmispor.org
Dhmi Spor Kulübü Derneği Web Portalı http://www.dhmispor.org

Tam Ekran